Pionier zdrowego stylu życia

Master Blaster

Jest to określenie jakie towarzyszyło Joemu Weiderowi aż do śmierci. Joe był osobą, która promowała zdrowy styl życia, dbała o kulturę fizyczną i rozpropagowała kulturystykę w Stanach Zjednoczonych. Był niezwykłym autorytetem w świecie sportu a jego nazwisko nadal jest przypominane przez wielkich sportowców dzisiejszych czasów.

Szóstka Weidera

Każdy kto próbował zrobić brzuch na lato słyszał o szóstce Weidera. Tak! To właśnie Joe ją stworzył, ponad półwieku temu a jest stosowana nadal przez najlepszych sportowców. Jest to uniwersalny zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha bez potrzeby korzystania ze specjalistycznych sprzętów. Sam Arnold Schwarzenegger stosował tę metodę w swoich treningach. Joe był trenerem Arnolda i pomógł mu w odnoszeniu sukcesów, przez wielu młody Arni był nazywany przyrodnim synem Weidera.

Działalność

Nasz Master Blaster był kulturystą, który po zakończeniu kariery pomagał innym, młodszym kolegom, trenował ich. Wyznawał zasadę, że nawet największy talent sam się nie obroni jeśli nie poprze się go pracą, potem i szczyptą szczęścia. To on zaprosił Schwarzeneggera do Stanów i pomógł mu w rozwoju, sam Arnold mówił ze Joe był dla niego jak ojciec.

Poza kulturystyką Weider promował zdrowy styl życia i zachęcał do niego amerykanów. Wydawał czasopismo „Your Physique’’, które później zmieniło nazwę na „Muscle Builder’’. Joe przyczynił się do odebrania słynnej Muscle Beach złej sławy. Od czasów Joego stała się ona jednym z miejsc w którym każdy kulturysta chciałby zrobić przynajmniej jeden trening. Ale najwięcej osób kojarzy go z tego, że był trenerem największych sław ze świata kulturystyki. Jeśli ktoś chce pójść w jego ślady powinien zacząć swoją przygodę ze sportem i udać się na szkolenia trener personalny gdzie zgłębi wiedzę i zdobędzie uprawnienia do pracy jako trener. Kurs tego typu gwarantuje szeroką wiedzę, zajęcia praktyczne i świetnie wyszkoloną kadrę.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
szkolenia trener personalny

Dojazd:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*